Kreatyna Olimp – cena, opinie

Wiodącym producentem suplementów dla sportowców, w tym także kreatyny jest firma Olimp. Oferuje zarówno kreatynę w postaci jabłczanu, jak i monohydratu. Jaką opinią mogą pochwalić się odżywki tego producenta? Czy kreatyna Olimp jest suplementem wartym polecenia?

Olimp TCM Mega Caps

Kreatyna Olimp – gama produktów

Poniżej prezentujemy pełną gamę produktów kreatynowych firmy Olimp.

Olimp Creatine 1000

Ten suplement występuje w formie tabletek. Jedna porcja (5szt.) zawiera 3000 mg monohydratu kreatyny. Producent zaleca stosować dwie porcje w dni treningowe (na czczo i po treningu) oraz jedną porcję w dni nietreningowe (na czczo).

Olimp Creatine Magna Power

Ten suplement to innowacyjne połączenie kreatyny i magnezu. Suplement dostępny jest w tabletkach w których skład wchodzi chelat kreatynowy magnezu 1100mg. Jedna porcja produktu to dwie kapsułki. Producent zaleca stosować suplement trzy razy dziennie.

Olimp Creatine Mega Caps

Szybko wchłaniające i rozpuszczające się kapsułki Olimp Creatine Mega Caps to suplement, który w jednej zalecanej porcji (4 kapsułki) dostarcza do organizmu 5g monohydratu kreatyny. Producent zaleca stosować jedną porcję dziennie (w dni treningowe – po treningu, w dni nietreningowe – o podobnej porze).

Olimp Creatine Mono Power Xplode

Mono Power Xplode to suplement w którego składzie prócz monohydratu kreatyny (2500mg w jednej porcji) znajdziemy: Pure CREA-MH (2500mg), CREA Loading DB-6 System (39,1mg) oraz witaminę B6 i D, a także diwęglan i cytrynian sodu. Producent zaleca stosować po jednej porcji przed i po treningu.

Olimp Creatine Monohydrate Powder

Monohydrate Powder to kreatyna w czystej postaci. Producent zaleca stosować od 5 do 10 gramów monohydratu Powder dziennie (w dni treningowe – po treningu, w dni nietreningowe o podobnej porze).

Olimp Creatine Monohydrate Powder Creapture

Monohydrat kreatyny Creapture to innowacyjna technologia gwarantująca najlepsze wchłanianie. Dzięki zmikronizowanym cząsteczką kreatyny suplement jest znacznie skuteczniejszy. Producent zaleca stosować suplement 1-2 razy dziennie po 5 gram w przypadku fazy bez nasycenia. W przypadku dawkowania z okresem nasycenia należy przez pierwsze 5-7 dni dostarczać 4 razy dziennie po 5g oraz 1-2 razy dziennie po 5g w okresie podtrzymania.

Olimp Creatine Xplode

Kreatyna Xplode to mieszanka aż sześciu form kreatyny: chelatu magnezowego kreatyny, esteru etylowego kreatyny HCI, jabłczanu, cytrynianu, pirogronianu oraz alfaketoglutaranu. Zaleca się przyjmowanie dwóch porcji (5g) – przed śniadanie oraz po treningu.

Olimp TCM Mega Caps

TCM Mega Caps to kreatyna w postaci jabłczanu. Jedna kapsułka zawiera aż 1100mg tej substancji. Zalecane dawkowanie: w dni treningowe 3 x po 4 kapsułki (na czczo, po treningu oraz przed snem), w dni nietreningowe 2 x po 4 kapsułki (na czczo oraz przed II śniadaniem).

Olimp Rocky Athletes Creatine

To zaawansowana odżywka dla najbardziej wymagających sportowców. Monohydrat kreatyny wzbogacony jest magnezem oraz witaminą B6. Zaleca się stosować 3,5g preparatu każdego dnia o dowolnej porze.

Olimp Kre-Alkalyn 1500/2500

Kre-Alkalyn Mega Caps to suplement, którego skład oparty jest na buforowanym monohydracie kreatyny, który gwarantuje jeszcze szybszą przyswajalność. Dawkuje się go następująco: w dni treningowe 2 x dziennie po 1-2 kapsułki (na czczo, po treningu), w dni nietreningowe 1 x dziennie po 1-2 kapsułki (na czczo).

Kreatyna Olimp – Cena

Poniżej prezentujemy średnią cenę odżywek kreatynowych firmy Olimp.

Produkt Cena
Olimp Creatine 1000 (300 tabletek) 69,00 zł
Olimp Creatine Magna Power (120 kapsułek) 59,00 zł
Olimp Creatine Mega Caps (120 kapsułek) 25,00 zł
Olimp Creatine Mono Power Xplode (220g) 23,00 zł
Olimp Creatine Monohydrate Powder (550g) 59,00 zł
Olimp Creatine Monohydrate Powder Creapture (500g) 69,00 zł
Olimp Creatine Xplode (500g) 69,00 zł
Olimp TCM Mega Caps (120 kapsułek) 27,00 zł
Olimp Rocky Athletes Creatine (200g) 27,00 zł
Olimp Kre-Alkalyn 1500 (120 kapsułek) 59,00 zł
Olimp Kre-Alkalyn 2500 (120 kapsułek) 85,00 zł

Kreatyna Olimp – Opinie

yes or noStosowałem Kre-Alkalyn 2500 (w kapsułkach). Myślałem, że to będzie coś ekstra, ale niestety mocno się zawiodłem. Cena na pewno nie jest wyznacznikiem jakości w tym przypadku. ~ Kamil, 29 lat (Sztangista)

Bardzo cenie Olimp TCM. Dla mnie to najlepszy jabłczan kreatyny dostępny na rynku. Mocno polecam! ~ Patryk, 22 lata (Kulturystyka)

Według mnie Monohydrate Powder to świetny suplement. Nie zawiodłem się. Stosowałem z fazą nasycenia i uważam, że to najlepsza forma przyjmowania tej odżywki. Serdecznie polecam. ~ Kacper, 32 lata (Kulturystyka)

Stosowałam jabłczan od firmy Olimp. Zdecydowanie wyżej cenię CM3 od Treca. Celowałam w wytrzymałość i nieco się zawiodłam, ale i tak zauważyłam różnicę podczas cyklu. ~ Karolina, 27 lat (Triathlon)